درباره شرکت ما

شرکت مرغ مادر ساکت در سال 1358 توسط شادروان محمد حسن روشن ضمیر به صورت رسمی تاسیس گردید،اما می توان قدمت این شرکت را از دوران نوجوانی ایشان دانست که با همراهی پدر خود- آقای محمد حسین روشن ضمیر که از پیشکسوتان صنعت مرغداری می باشد- صنعت نوین مرغداری را در منطقه شهریار وکرج پایه گذاری نمود.

با مساعی فراوان و با تکیه بر تجربه چندین ساله این شرکت فعالیت تولیدی خود را در این مناطق آغاز نمود و ظرفیت تولید جوجه یکروزه گوشتی را سالیانه تا 15 میلیون قطعه افزایش داد که همواره رضایت پرورش دهندگان مرغ گوشتی حاکی از کیفیت بالای محصولات تولیدی این شرکت بوده است.

متاسفانه در سال 1375 با ظرفیت تولیدی 200 هزار قطعه به دلیل افزایش جمعیت و گسترش بافت شهری در منطقه ناگزیر به تعطیلی مزارع مرغ مادر خود شدند و در راستای ادامه تولید،پس از بررسی و مطالعه،استان زنجان به لحاظ بهداشتی و سلامت محیط و تراکم مرغداری مناسب تشخیص داده شد لذا 2 قطعه زمین به مساحت 4/12 و 8/9 هکتار خریداری و دو فارم به ظرفیت 54 هزار قطعه و 29 هزار قطعه احداث گردید. طرح احداث کارخانه جوجه کشی نیز در مجاورت مزارع فوق در دست اجرا می باشد که ظرفیت پذیرش حدوداً 15 میلیون عدد تخم مرغ در سال را دارد.

همچنین کارخانه جوجه کشی واقع در شهریار در سال 1374 با ظرفیت 44 میلیون قطعه در سال با مجهزترین دستگاه های جوجه کشی از نوع Super J و Aci ساخت کارخانه جیمز وی کانادا به تعداد 21 دستگاه (ستر و هچر) احداث گردید.

در راستای افزایش ظرفیت تولیدات ،در سال 1391 مدیران شرکت اقدام به همکاری با شرکت خوش آواز نمودند که ظرفیت این مزارع 70 هزار قطعه مرغ مادر در هر دوره می باشد.

  • توليد ملي
  • ايجاد اشتغال