تاريخچه شركت

 

 

 

 

 

 

شرکت مرغ مادر ساکت در سال ۱۳۵۸ توسط شادروان محمد حسن روشن ضمیر به صورت رسمی تاسیس گردید.

 

اما می توان قدمت این شرکت را از دوران نوجوانی ایشان دانست که با همراهی پدر خود - آقای محمد حسین روشن ضمیر که از پیشکسوتان صنعت مرغداری می باشد- صنعت نوین مرغداری را در منطقه شهریار وکرج پایه گذاری نمود.

 

با مساعی فراوان و با تکیه بر تجربه چندین ساله این شرکت فعالیت تولیدی خود را در این مناطق آغاز نمود و ظرفیت تولید جوجه یکروزه گوشتی را سالیانه تا ۱۵ میلیون قطعه افزایش داد که همواره رضایت پرورش دهندگان مرغ گوشتی حاکی از کیفیت بالای محصولات تولیدی این شرکت بوده است.

 

متاسفانه در سال ۱۳۷۵با ظرفیت تولیدی ۲۰۰هزار قطعه به دلیل افزایش جمعیت و گسترش بافت شهری در منطقه ناگزیر به تعطیلی مزارع مرغ مادر خود شدند و در راستای ادامه تولید،پس از بررسی و مطالعه،استان زنجان به لحاظ بهداشتی و سلامت محیط و تراکم مرغداری مناسب تشخیص داده شد لذا ۲ قطعه زمین به مساحت ۱۲/۴ و ۹/۸ هکتار خریداری و دو فارم به ظرفیت ۵۴هزار قطعه و ۲۹هزار قطعه احداث گردید. طرح احداث کارخانه جوجه کشی نیز در مجاورت مزارع فوق در دست اجرا می باشد که ظرفیت پذیرش حدوداً ۱۵میلیون عدد تخم مرغ در سال را دارد. 

 

همچنین کارخانه جوجه کشی واقع در شهریار در سال ۱۳۷۴ با ظرفیت ۴۴میلیون قطعه در سال با مجهزترین دستگاه های جوجه کشی از نوع Super J و Aci ساخت کارخانه جیمز وی کانادا به تعداد ۲۱دستگاه (ستر و هچر) احداث گردید. در راستای افزایش ظرفیت تولیدات ،در سال ۱۳۹۱مدیران شرکت اقدام به همکاری با شرکت خوش آواز نمودند که ظرفیت این مزارع ۷۰ هزار قطعه مرغ مادر در هر دوره می باشد.

تماس با ما

شرکت مرغ مادر ساکت

۴۰ سال تجربه در امر پرورش مرغ مادر و تولید جوجه یکروزه گوشتی

  • آدرس : تهران - خیابان آزادی - روبروی خیابان دکتر قریب - ساختمان دامپرور - شماره ۱۴۸ - طبقه اول
  • ایمیل : info @ saketpoultry.com
  • مدير فروش : sales @ saketpoultry.com
  • تلفن :    ۲۴  ۲۵  ۹۳   ۶۶
  • فکس :  ۹۶  ۳۰   ۹۳  ۶۶